Již přes 20 let zajišťujeme pro Vás a Váš poškozený vůz kompletní služby pod jednou střechou.

Nejen v případě nehody nabízíme odborné poradenství, zajištění odtahu z místa nehody vlastní non-stop odtahovou službou, vyřízení škodní události, garance kvalitní opravy či zapůjčení náhradního vozidla. To vše jsou pilíře naší péče o zákazníka ve složité životní situaci, jakou dopravní nehoda nepochybně je. Proto se na nás bez obav kdykoliv obraťte, jsme připraveni Vám neprodleně poskytnout profesionální pomoc.

Opravy vozu

Opravami havarovaných vozidel se zabýváme od samotného vzniku naší společnosti a řadíme se ke špičkovým pracovištím v republikovém měřítku. Vždy využíváme veškeré naše zkušenosti, špičkové technologické vybavení, odborně školené pracovníky a důslednou kontrolu jakosti, abychom Váš vůz opravili kvalitně, rychle a přesně do původního stavu. Používáme originální i tzv. dablové díly dle stáří vozu nebo přání zákazníka. K odstranění i instalování karosářských dílů na vozidlo využíváme originální spoje vozidla, a přesný technologický postup předepsaný výrobcem vozu.

Přesné měření

Základní vybavení naší karosárny tvoří rovnací mobilní rám Autoline a dva statické podlahové rámy Korek. Disponujeme vždy nejnovější technologií pro svařování různých druhů spojovaných materiálů.

Další služby

Provádíme také zakázkové karosářské přestavby a vestavby dle individuálního přání zákazníka. Na přání dále zajistíme návrh přestavby, výrobu makety, 3D vizualizaci pro výrobní případně marketingové účely. Více informací najdete zde.

Reference

Přestože hlavní těžiště našich spokojených zákazníků leží v oblasti města a okresu Třebíč, žádnou vyjímkou nejsou ani zákazníci z odlehlejších míst České republiky (Brno, Praha, Trutnov), ale i z Rakouska, či Slovenska.

Kvalitu našich služeb také neustále a důsledně prověřuje jednak dlouholetá smluvní spolupráce s vybranými autorizovanými (značkovými) servisy, jednak pravidelně auditovaný systém řízení jakosti ISO 9001:2009.