Prodej

hlouch-motors-220px

Prodej vozidel

Zabýváme se prodejem nových a ojetých vozidel, osobních i užitkových. Dovezeme téměř jakékoliv vozidlo dle přání zákazníka.

Specializujeme se na tzv. “Roční vozy” Mercedes-Benz, Opel, Ford, Volvo, VW, Audi. Rádi Vám připravíme nezávaznou nabidku. Budete oslněni cenou a kvalitou kupovaného vozu. Najdeme Vám vůz na “Míru” od výbavy až po barvu vozidla.¨ Jsme přesvědčeni, že u nás najdete pravý význam slov “Jeté jako nové”.

Roční vozy jsou ve staří přibližně jednoho roku max. do 20 měsíců. Jsou v zákonné záruce. U vybraných vozů je prodloužená záruka až na 48 měsíců.
Garantujeme, že jsou vozidla nehavarovaná ve vynikající kondici ve stavu NOVÉHO VOZU.

Prodej náhradních dílů
Jsme autorizovany servis OPEL a BOSCH. Nabízíme originální díly Opel, díly skupiny Bosch od stěračů, zapalovacích svíček až po vstřikovací čerpadla.
Jsme prodejní partner originálních dílů MERCEDES-BENZ, OPEL, FORD, BMW, VOLVO, VW a AUDI.

Originální díly vyjmenovaných značek můžete u nás obědnat, pokud nejsou skladem, jsou u nás do 24h,  nejpozději do 48 hodin jsou připraveny k odběru. Zboží Vám také zašleme poštou nebo dopravní službou.

Zabýváme se také prodejem a distribucí dílů a pro velkoobchodní partnery máme připraveny výhodné smluvní podmínky k odběru.

Nabízíme použité díly pro značku OPEL, VW, Škoda, AUDI a Mercedes-Benz

Prodej autodoplňků
Připravujeme e-shop

Comments are closed.