Best Brand 2014

Již po deváté volili čtenáři časopisu „auto motor und sport“ v rámci renomované čtenářské ankety „Best Cars“ nejlepší značky z oblasti automobilového příslušenství, náhradních dílů a služeb. „auto motor und sport“ patří mezi automobilové magazíny s nejvyšším nákladem v Evropě.

V anketě „Best Cars/Best Brand“ se účastnilo v roce 2014 více než 115 000 čtenářů a uživatelů.

Společnost Bosch obsadila 1.místo v těchto kategoriích:

Akumulátory

Osvětlení/žárovky

Filtry

Stěrače

Servisní koncepty

Nářadí

Zapalovací svíčky

Také čtenáři magazínu „Motor Klassik“ zvolili Bosch za „Best Brand 2014“. V letošní anketě čtenářů byl Bosch zvolen na 1. místo v následujících kategoriích:

Servisní koncepty

Nářadí

Zapalovací svíčky

Při čtenářské anketě časopisu „Auto Bild“ s názvem „Die besten Marken in allen Klassen“ (nejlepší značky ve všech třídách) obsadil Bosch většinu prvních míst. „Auto Bild“ je v Evropě největším automobilovým časopisem a na této anketě se letos podílelo více než 70 000 čtenářů. Žádnému jinému z dodavatelů nedůvěřovali čtenáři více než společnosti Bosch.

Bosch získal 1. místo v kategoriích:

Akumulátory

Osvětlení

Stěrače

Servisní koncepty

Zapalovací svíčky

Akumulátory Bosch dosáhly dokonce dvojnásobného vítězství, a to za kvalitu/životnost a cenu/výkon.

Časopis „Auto Zeitung“ zjišťoval u svých čtenářů nejoblíbenější značky „Top Marken 2014“ a přibližně 20 000 čtenářů zvolilo společnost Bosch na 1.místě v těchto kategoriích:

Akumulátory

Osvětlení

Servisní koncepty

Zapalovací svíčky

Vážíme si těchto ocenění a i do budoucna se budeme snažit poskytovat našim zákazníkům maximální kvalitu jak v oblasti produktů tak i souvisejících služeb.

This entry was posted in Zprávy a technika. Bookmark the permalink.